Каруца блъсна 12-годишно момиче в Старозагорско и го прати в болница

Това съобщиха от полицията

0
327
Болница
Болница. Снимка: Wikimedia commons

На 25.06.2026 г., около 20:00 ч., в общ. Стара Загора, по път III-662, /между селата Братя Кунчеви и Оряховица/, е настъпило пътнотранспортно произшествие. Това съобщиха от полицията

Същото е между двуколесно пътно превозно средство с животинска тяга (теглено от кон) с водач 16-годишно момче и 12-годишна пешеходка. Пострадала е пешеходката, настанена е в болница в Стара Загора, без опасност за живота.

Местопроизшествието е посетено и обслужено от екип на сектор „Пътна полиция“. Водачът е тестван за употреба на алкохол, отчетен е отрицателен резултат.

Присъединете се към нашия Телеграм

Експерти след трагедията на АМ „Тракия“: Мантинелата е трябвало да спре камиона

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, напишете вашия коментар!
Моля, напишете името си тук