Жена пострада при катастрофа на бул. „България“ в София

Два автомобила са се ударили в посока Околовръстното, а 58-годишна жена е откарана в „Пирогов“

0
22
Катастрофа в София
Катастрофа в София. Снимка: Facebook

Катастрофа е станала на бул. „България“ в посока Околовръстното на София. При инцидента са се ударили два автомобила. Пострадала е 58-годишна жена.

От СДВР казаха за bTV, че жената е откарана в „Пирогов“ с болки във врата. Към момента не се съобщава за други пострадали. Според първоначалната информация най-вероятната причина за катастрофата е, че 29-годишен шофьор е отнел предимство.

Присъединете се към нашия Телеграм

Туристите по Северното Черноморие са с 35% по-малко през юни

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, напишете вашия коментар!
Моля, напишете името си тук