
Катастрофа е станала на бул. „България“ в посока Околовръстното на София. При инцидента са се ударили два автомобила. Пострадала е 58-годишна жена.
От СДВР казаха за bTV, че жената е откарана в „Пирогов“ с болки във врата. Към момента не се съобщава за други пострадали. Според първоначалната информация най-вероятната причина за катастрофата е, че 29-годишен шофьор е отнел предимство.
Присъединете се към нашия Телеграм
Туристите по Северното Черноморие са с 35% по-малко през юни



