Шофьор се бори за живота си след тежка катастрофа на АМ „Тракия“ край Бургас, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.
Злополуката е станала около 20:20 часа снощи на автомагистрала „Тракия“, при км. 335 на територията на Община Карнобат.
Според първоначалните данни 61-годишен хасковлия е управлявал влекач „ДАФ“ с прикачено полуремарке, когато му прилошало и с цел да избегне пътен инцидент, е навлязъл на паркинг на автомагистралата, където е изгубил контрол над управлението, блъснал се е два пъти в еластичната предпазна ограда и е спрял в отводнителната канавка.
Шофьорът е с диагноза „инсулт“. Той е настанен за лечение в болница „Сърце и мозък“ в Бургас, с опасност за живота.
Присъединете се към нашия Телеграм
Майката на загиналото момче край Мездра: Чух сирените и вече знаех какво се е случило





