На 25 юни 2026 г. 15-годишното момче, което пострада в тежкото ПТП в гр. Горна Оряховица е било изведено от Реанимация. Предният ден, 24 юни 2026 г., другото пострадало момче на 12 години също е било изведено от Детската реанимация на университетската спешна болница „Пирогов“, съобщиха от лечебното заведение днес.
Към момента и двете момчета са настанени в Детската травматология на “Пирогов”.
Припомняме, че при ПТП-то колата е била управлявана от момче на 15 години, а пострадалите бяха общо петима. Прокуратурата в момента разследва случая.
Присъединете се към нашия Телеграм
Демерджиев: 25 души са задържани по разследването за незаконното селище на КУБ във Варна



