Изведоха от Реанимацията на „Пирогов“ и двете момчета от тежкото ПТП в Горна Оряховица

Това съобщиха днес от лечебното заведение

0
557
Пирогов
Пирогов. Снимка: Пирогов

На 25 юни 2026 г. 15-годишното момче, което пострада в тежкото ПТП в гр. Горна Оряховица е било изведено от Реанимация. Предният ден, 24 юни 2026 г., другото пострадало момче на 12 години също е било изведено от Детската реанимация на университетската спешна болница „Пирогов“, съобщиха от лечебното заведение днес. 

Към момента и двете момчета са настанени в Детската травматология на “Пирогов”.

Припомняме, че при ПТП-то колата е била управлявана от момче на 15 години, а пострадалите бяха общо петима. Прокуратурата в момента разследва случая. 

Присъединете се към нашия Телеграм

Демерджиев: 25 души са задържани по разследването за незаконното селище на КУБ във Варна

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, напишете вашия коментар!
Моля, напишете името си тук