
Две деца от школата на Славия са загинали на АМ „Тракия“ на път към морето. Информацията потвърди президентът на клуба Венцеслав Стефанов.
В тази връзка бизнесменът обяви едномесечен траур за академията на „белите“.
„Загинаха две деца от нашата школа… Треньорът Иван Терзийски е в тежко състояние. Отивали са за участие на турнир в Албена. Съсипан съм, всички сме почернени… Тези дечица никога няма да бъдат забравени! Искрено се надявам да са на едно по-добро място… Съболезнования на семействата им! ТИР навлиза в насрещното и помита автомобила. Обявявам едномесечен траур за академията на Славия“, заяви с тъга Венци Стефанов.
Присъединете се към нашия Телеграм
КНСБ иска компенсации за държавните служители при плащане на осигуровки


