Мотоциклетист е пострадал при удар с кола на пътя между Каварна и Балчик, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Добрич.
Около 19:30 часа снощи 52-годишна жена е шофирала лек автомобил „Сузуки“, когато при ляв завой е отнел предимството на мотоциклет „Сузуки“, управляван от 30-годишен мъж и така се е стигнало до удар.
След инцидента, мотоциклетистът е настанен в УМБАЛ „Св. Марина“ във Варна с фрактури на ребра, без опасност за живота. По случая е образувано досъдебно производство.
Присъединете се към нашия Телеграм
