
Около 16:30 часа на 19 юни в Районното управление в Приморско е получено съобщение за удавен мъж в района на Южния плаж в Китен, между постове №1 и №2.
Пристигналите на място полицаи установили, че това е 75-годишен пловдивчанин, който бил на плаж заедно със съпругата си. По нейни данни целият ден са били изложени на слънце, като при влизането на пловдивчанина във водата му прилошало, вследствие на което паднал и се удавил.
Тялото му е изпратено за аутопсия в отделение „Съдебна медицина“ към УМБАЛ-Бургас. По случая е образувано досъдебно производство.
Присъединете се към нашия Телеграм
