Моторист е пострадал при пътнотранспортно произшествие в Исперих, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Разград.
Сигналът за катастрофата е получен около 13:20 часа на 26 юни. Според първоначалните данни 56-годишен мъж от исперихското село Белинци е управлявал лек автомобил „БМВ Х3“, когато на кръстовище е отнел предимството на мотоциклет „Сузуки Интрудер“, при което мотористът е изгубил контрол и е паднал вдясно на пътното платно.
43-годишният водач на двуколесното превозно средство е откаран в МБАЛ-Исперих с фрактура на десния крак. По случая се води досъдебно производство по чл.343, ал.1, Б от НК.
Присъединете се към нашия Телеграм
Млад шофьор е в критично състояние след тежка катастрофа в Разградско





