Автомобил се заби във фасадата на дентална клиника в София

Инцидентът е станал на ул. "Горски пътник" в столичния квартал "Лозенец"

0
13
Автомобил се заби във фасадата на дентална клиника в София
Катастрофирал автомобил. Снимка: Facebook

Автомобил се е блъснал във фасадата на дентална клиника в София. Инцидентът е станал вчера на ул. „Горски пътник“ в столичния квартал „Лозенец“. За случилото се съобщиха от дентална клиника „Ортодент“ във Facebook страницата си. От клиниката посочват, че най-важното е, че няма пострадали и всички са добре.

„Скъпи пациенти и приятели, днес в дентална клиника „Ортодент“ преживяхме сериозен инцидент. Най-важното е, че няма пострадали и всички са добре. За това сме безкрайно благодарни!“, пишат от клиниката.

При инцидента няма пострадали хора, но фасадата на клиниката е изпочупена и има щети в кабинета. От „Ортодент“ благодарят на екипа, близките, приятелите и съседите, които са помогнали след случилото се.

През следващите дни клиниката временно няма да работи на пълен капацитет, тъй като предстои възстановяване на щетите. От лечебното заведение посочват, че ще направят всичко възможно да възобновят нормалната си работа възможно най-бързо и молят пациентите за разбиране и търпение.

Присъединете се към нашия Телеграм

Експерти след трагедията на АМ „Тракия“: Мантинелата е трябвало да спре камиона

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, напишете вашия коментар!
Моля, напишете името си тук