Жена е пострадала, след като е била блъсната от автобус на градския транспорт в Добрич, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.
Сигнал за възникналото произшествие по бул. „Добруджа“ е получен около 08:20 часа на 19 юни. Установено е, че автобус на градски транспорт е блъснал пресичаща на пешеходна пътека жена на 45 години.
Вследствие на инцидента жената е настанена в МБАЛ-Добрич с фрактура на синуси, травма на бял дроб и фрактура на гръбначен прешлен, без опасност за живота. По случая е образувано досъдебно производство.
Присъединете се към нашия Телеграм
Мотоциклетист пострада при удар с кола между Каварна и Балчик
