Транспортираха с медицинския хеликоптер 49-годишната жена, тежко ранена при катастрофата край Ямбол

Жената е в изключително тежко състояние

0
125
Медицинският хеликоптер
Медицинският хеликоптер. Снимка: Диана Русинова, Facebook

В УМБАЛ „Свети Георги“ – Пловдив е транспортирана с медицински хеликоптер от Ямбол 49-годишна жена, пострадала при тежката катастрофа на АМ „Тракия“ вчера.
Пациентката е в изключително тежко общо състояние, с опасност за живота и с тежка политравма.

След пристигането си в УМБАЛ „Свети Георги “ тя е настанена в Клиниката по анестезиология и интензивно лечение, където ще ѝ бъдат осигурени всички необходими високоспециализирани медицински грижи. Екипите на болницата оказват необходимата медицинска помощ.

УМБАЛ „Свети Георги“ изказва своите най-искрени съболезнования към семействата и близките на загиналите при трагичния инцидент две деца и бащата на едното от тях. В този изключително тежък момент сме съпричастни към тяхната болка и скръб.

Присъединете се към нашия Телеграм

Нов закон: Парламентът забрани на „тримата големи“ в съдебната власт да влизат директно във ВСС

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, напишете вашия коментар!
Моля, напишете името си тук