Загиналите на АМ „Тракия“деца са от школата на Славия. Отивали на турнир

Клубът обяви едномесечен траур

0
12
Катастрофа
Катастрофа. Снимка: Facebook

Две деца от школата на Славия са загинали на АМ „Тракия“ на път към морето. Информацията потвърди президентът на клуба Венцеслав Стефанов. 

В тази връзка бизнесменът обяви едномесечен траур за академията на „белите“.

„Загинаха две деца от нашата школа… Треньорът Иван Терзийски е в тежко състояние. Отивали са за участие на турнир в Албена. Съсипан съм, всички сме почернени… Тези дечица никога няма да бъдат забравени! Искрено се надявам да са на едно по-добро място… Съболезнования на семействата им! ТИР навлиза в насрещното и помита автомобила. Обявявам едномесечен траур за академията на Славия“, заяви с тъга Венци Стефанов.

Присъединете се към нашия Телеграм

КНСБ иска компенсации за държавните служители при плащане на осигуровки

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, напишете вашия коментар!
Моля, напишете името си тук