Учениците от „Локомотив“ София спечелиха титлата по бокс

0
101
„Локомотив“ София
„Локомотив“ София. Снимка: Българска федерация по бокс

„Локомотив“ София спечели отборната титла от Държавното първенство по бокс за ученици, съобщиха от Българската федерация по бокс. Вторият кръг на шампионата се проведе в Плевен и завърши вчера.

Талантите от столичния клуб постигнаха общ сбор от 95 точки в крайното подреждане. Те изпреварват „Мизия“ и „Лаута Арми“, които се нареждат на второ и трето място в класирането с по 35 точки.

На финалите в Плевен днес боксьорите на „Локомотив“ София спечелиха общо 6 титли. Със златни медали се окичиха Светослав Стратиев , Ангел Димитров , Янко Илиев , Петър Петков , Петър Костов и Алек Иванов. С по три титли пък се поздравиха в „Мизия“ и „Първенец“.

Шампионите в отделните категории и крайните класирания може да видите на сайта на БФ Бокс.