Убийство в Слънчев бряг: Мъж бе намушкан зад известен ресторант в курорта

0
1440
Патрулен автомобил, к.к. "Слънчев бряг"

Мъж бе убит зад известен ресторант в Слънчев бряг, информират от ОДМВР-Бургас.

Инцидентът е станал на 28 септември, около 20:30 часа, в района на уличка, разположена зад известен ресторант в курортния комплекс. След възникнало пререкание и сбиване, 49-годишен криминално проявен мъж от Българово намушкал в областта на гърдите 60-годишен жител на с. Оризаре. Дошлият на място медицински екип констатирал смъртта на втория.

След деянието извършителят напуснал местопроизшествието, като е бил задържан за срок от 24 часа в близост до РСПБЗН-Несебър в Слънчев бряг–запад.

Извършен е оглед на местопроизшествието. Иззет е ножът, с който е било извършено престъплението. Установени и разпитани са свидетели на инцидента. Извършени са множество процесуално-следствени действия за документиране на деянието. По случая е образувано досъдебно производство.

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, напишете вашия коментар!
Моля, напишете името си тук