Трима мъже нападнаха и ограбиха жена в Асеновград, съобщиха от полицията. Сигналът за агресията е подаден в последните минути на 21 юни.
Жената е била нападната на улицата от тримата непознати, които чрез употреба на сила ѝ отнели парична сума.
Още на следващия денк риминалистите установили извършителите – местни жители на 20, 25 и 30 години. И тримата са с криминални регистрации, а единият е и осъждан.
При задържането са иззети мобилни телефони и част от отнетите пари.
Присъединете се към нашия Телеграм
Северна София ли е следващият голям жилищен хит след бума в южните квартали?




