Спортен клуб „Бушидо Бургас“ стана големият победител в националния турнир по „Кудо“

0
66
Кудо
Кудо. Снимка: Община Бургас

Спортен клуб „Бушидо Бургас“ спечели най-голямия приз на националния турнир по „Кудо“ за Купата на Бургас, който се проведе на 31 март в спортна зала „Никола Станчев“. Те доминираха с най-много победи и първи места, което ги изкара на върха и ги направи заслужени победители, съобщиха от Общината.

В състезаниетито взеха участие 17 състезатели, които завоюваха 4 златни, 7 сребърни и 6 бронзови медала. Сред първенците, грабнали златото, бяха и най-малките участници от клуба: Цветина Димитрова – само на 3,5 години и Йоан Грудев – на 5 години.

Морският град може да се гордее със своите спортисти. Местните клубове се представиха отлично.