Ще успее ли Виктор Ангелов „да нокаутира“ Тервел Пулев?

0
72
Тервел Пулев и Виктор Ангелов

Следващият гост на Виктор Ангелов в нашумялото му предаване „10 фит минути с Виктор Ангелов“ няма нужда от дълго представяне. За него е достатъчно да се напишат няколко реда, за да се разбере за какъв феноменален спортист става въпрос.

Едва ли има българин, който да не е чувал за един от най-успешните боксьори на България за последните 10 години, който е носител на отличия от републикански, европейски и олимпийски състезания. Многократно е печелил и медали от международни турнири, включително и два пъти шампион /през 2011 и 2014 г./ на престижния боксов турнир „Странджа“.

На професионалния ринг Тервел Пулев има 16 победи в 16 мача, от които 13 са с нокаут.

Тервел Пулев
Тервел Пулев. Снимка: Фейсбук страница

Този четвъртък от 20:00 часа в Ютуб канала на предаването ще разберем дали Виктор Ангелов ще успее „да нокаутира“ Тервел Пулев с въпросите, които ще му зададе!