Шест медала за Спортен клуб „Карате Киокушинкай“–Ямбол от държавно първенство

0
53
"Карате Киокушинкай"–Ямбол. Снимка: Община Ямбол

Два златни, два сребърни и два бронзови медала спечели от Държавното първенство в Бургас спортен клуб „Карате Киокуншинкай“–Ямбол, с инструктор сенсей Ананий Младенов.

Състезанието бе организирано от Българската Киокушин Асоциация и в него взеха участие състезатели от клубове в цялата страна. Осем каратисти от Ямбол взеха участие в него.

Рая Танева и Георгия Богословова завършиха първи в своите категории /при девойките от 14 до 15 години и при момичетата от 10 до 11-годишна възраст/.
Георги Киров и Даниел Желязков завършиха втори в своите категории /при момчетата от 6-7г., до 30 и до 25 килограма/.

С бронза се окичиха Янислав Желязков /при момчетата от 10 до 11 години/ и Борис Богословов /при момчетата от 6 до 7-годишна възраст и до 30 килограма/.
Община Ямбол поздравява младите спортисти и им пожелава още много успехи.