Мъжът, при когото Мариян Пасков живеел, го убил и запалил

Той е бил убит на 3 март

0
141
Мариян Пасков
Мариян Пасков. Снимка: Facebook

На 3 март е бил убит 20-годишният Мариян Пасков от Кула. Два дена след убийството му е получен сигнал за изчезването му, съобщиха от видинската прокуратура за „NOVA“. Двама души, съответно на 20 и 29 години, са обвинени за тежкото престъпление. Те са напуснали границите на България с автобус на 5 март, като предстои да бъдат издадени Европейски заповеди за арест спрямо тях.

Според властите убийството е било извършено от 29-годишния мъж, при когото Мариян живеел. Има разпитан очевидец на случилото се. Към момента не е установен мотивът, а основната версия, по която се работи, е пиянски и хулигански подбуди. Засега няма информация да е имало скарване между страните, нито тялото на жертвата да е било разчленено. От полицията потвърдиха, че е било запалено. Не са били подавани предишни сигнали в полицията за тормоз над Мариян Пасков.

Констатирано е, че ден преди младежът да почине, той е бил жестоко пребит от обвиняемите. На 3 март те са разбрали, че са го убили и са решили да се отърват от трупа, като го изгорят. Те го сложили в чувал, който занесли до сметището, разположено на близо 150 метра от дома, в който живеели. 29-годишният е осъждан за кражба и причиняване на телесна повреда.

За още новини вижте ТУК

Присъединете се към нашия Телеграм

През март местим стрелките напред! Ето кога преминаваме към лятното часово време

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, напишете вашия коментар!
Моля, напишете името си тук