Киокушинкай срещу фитнес

0
573
Кристиян Дойчев и Виктор Ангелов

Кристиян Дойчев – европейски шампион и многократен републикански шампион по карате киокушинкай, медалист от галавечерите SENSHI, републикански шампион по бокс, спортист на годината… Това са част от отличията, които печели през годините младият ямболия.

Към момента Кристиян живее и тренира в София, а негови близки го описват го като невероятен спортист, съотборник и човек. Положените от него усилия си проличават не само от внушителната му физика, но и от медалите, които притежава.

Този четвъртък от 20:00 часа Кристиян Дойчев ще е гост на Виктор Ангелов в нашумялото предаване за спорт и здравословен начин на живот „10 фит минути с Виктор Ангелов“.

Епизодът ще се излъчи в Ютуб канала на предаването и ще стане ясно кой ще победи „в битката“ между двама спортни титани – Кристиян Дойчев и Виктор Ангелов.