Девойките на България се наложиха категорично над Малта

0
43
Футбол
Футбол. Снимка: БФС

България WU19 не остави шансове на Малта WU19 като гост в приятелски мач и спечели с категоричното 3:0, съобщиха от Българския футболен съюз. Тимът на селекционера Станислава Цекова имаше превъзходство през целия двубой и логично достигна до убедителния успех.

През първата част нашите момичета имаха няколко ситуации, чрез които можеха да поведат в резултата, но успяха да материализират превъзходството си след подновяването на играта, когато два бързи гола на Надежда Иванова в 50-тата и 52-рата минута ликвидираха интригата в мача. Четвърт час преди края на двубоя Александра Сергеева оформи крайния резултат.

Съставът на България – Мая Станева, Теодора Методиева, Рона Михайлова, Ванеса Иванова, Ева Атанасова, Антония Ангелова, Елизабет Велкова, Преслава Йорданова, Надежда Иванова, Виктория Цветкова, Александра Сергеева.