Временно движението по път I-7 Ямбол – Зимница при км 250, в района на Зимница, се осъществява двупосочно в една лента поради пътнотранспортно произшествие. Трафикът се регулира от „Пътна полиция“.
За инцидента съобщиха от пресцентъра на Агенция „Пътна инфраструктура“ в 15:05 часа. Към момента няма информация как е възникнала катастрофата и какво е състоянието на участниците в нея.
Същевременно очевидци коментират в социалната мрежа: „Преди с. Зимница, от към с. Веселиново, камион се е ударил в мантинелата и е спукал резервоар, изтича му всичката нафта по пътя, внимавайте!“
Присъединете се към нашия Телеграм
Демерджиев: Има достатъчно доказателства за обвинения по „Баба Алино“



