
Лидерът на „Прогресивна България“ Румен Радев, който е и кандидат за министър-председател, направи изявление пред журналисти преди заседанието на Народното събрание, на което предстои гласуване на предложения от него проектокабинет. Той се появи в компанията на съпругата си Десислава Радева.
В отговор на въпрос как ще гласуват в парламента, Радев заяви, че „Прогресивна България“ ще подкрепи кабинета, но не може да прогнозира вота на останалите политически сили.
Попитан как е подбран съставът на правителството, той обясни, че са заложили на професионалисти с доказани качества, които могат да се справят със задачите. Според него пред бъдещото правителство стоят множество и изключително тежки предизвикателства.
Присъединете се към нашия Телеграм




