Радев за изборите в Пазарджик: Олицетворение на превзетата държава!

Държавният глава коментира и тайният свидетел срещу Благомир Коцев

0
33
Румен Радев
Румен Радев. Снимка: Президентство

Олицетворение на превзетата държава и еманация на покварата в българската политика – така президентът Румен Радев определи при посещението си днес във Варна проведените вчера избори за общински съветници в Пазарджик, предаде „DarikNews“. 

Държавният глава коментира и тайния свидетел срещу варненския кмет Благомир Коцев, като посочи, че има публикации, че става въпрос за украински гражданин, който е дал показания, на базата на които Коцев не бе пуснат от ареста в петък при поредното гледане на мярката му за неотклонение. 

Радев подчерта, че дали наистина има такъв свидетел и дали той е дал показания не може да коментира, защото това е територия на съда. Но била смущаваща информацията за действията на ДАНС. Президентът отново цитира въпросните публикации като посочи, че според тях и.ф. председателят на агенцията със своя заповед е изгонил въпросния гражданин от страната и му е наложил забрана за влизане на територията на България заради пране на пари и обществено опасна дейност

Радев подчерта, че ако всичко това е вярно, то в регионалната дирекция на ДАНС трябва да има оперативно дело с убедителни мотиви за изгонването на въпросния човек, за когото се твърди, че е от Украйна. 

Присъединете се към нашия Телеграм

Соченият за таен свидетел срещу Благомир Коцев отрича да е давал показания

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, напишете вашия коментар!
Моля, напишете името си тук