13-годишното момче, пострадало в Харманли, претърпя операция в „Пирогов“

Детето пострада при пътен инцидент на 23 април

0
966
Пирогов
Пирогов. Снимка: Пирогов

13-годишното момченце, което пострада при пътен инцидент в Харманли, е било транспортирано в УМБАЛСМ „Пирогов“. Това съобщиха от пресцентъра на лечебното заведение за за „Фокус“. Детето е претърпяло операция, като на този етап остава за лечение.

Припомняме, че злополуката възникнала около 20:30 часа на 23 април на кръстовището между булевард „България“ и улица „Асен Златаров“. 22-годишен се е движил с „Ауди“ в посока Любимец и е предприел завой наляво, където се е сблъскал с насрещно движещо се индивидуално електрическо превозно средство, управлявано от 13-годишния.

В резултат на удара е пострадал ученикът, който първоначално е бил настанен в МБАЛ-Хасково с опасност за живота. Без риск за здравето е возещият се зад него на тротинетката 15-годишен от града. Пробите на водача на леката кола са отрицателни. Работата по образуваното досъдебно производство продължава.

Присъединете се към нашия Телеграм

Бащата на Сияна настоява за оставката на още един директор в АПИ, защото „когато институцията спи, децата умират будни“

Абониране
Известие от
guest

0 Comments
стари
нови най-гласувани
Inline Feedbacks
View all comments