Жена е била наръгана с нож след скандал в Червен бряг

Сигнал за случилото се е бил подаден от дежурен лекар

0
597
Нож
Нож. Снимка: Pixabay.com

Жена е била наръгана с нож след скандал в Червен бряг. Това съобщиха от полицията днес. 

Произшествието е станало вчера, като информацията е постъпила в ОДМВР към 18:00 часа от дежурен лекар. 

Разследването е установило, че при възникнал скандал 54-годишен е нанесъл няколко порезни рани с кухненски нож на 33-годишната си опонентка. Раните на пострадалата са обработени във ФСМП – Червен бряг и тя е освободена за домашно лечение.

Извършителят е задържан с полицейска мярка за срок до 24 часа. При огледа на местопроизшествието е иззет ножът. Той се съхранява като веществено доказателство в полицията.

По случая е образувано досъдебно производство за престъпление по чл.131, ал.1, т.12 от Наказателния кодекс. Уведомен е прокурор от компетентната прокуратура. Работата продължава разследващ полицай.

Голям протест пред ВСС на 16 януари заради избора на нов главен прокурор

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, напишете вашия коментар!
Моля, напишете името си тук