Започва делото срещу бившия заместник-министър Александър Манолев

0
512
Александър Манолев
Снимка: Скрийншот от Youtube

Днес по всяка вероятност в Окръжен съд – Благоевград ще започне делото срещу бившия заместник-министър на икономиката Александър Манолев, информират от „БНТ“.

Манолев е обвинен, че е помагач и подбудител, докато дъщерята на неговата детегледачка – Ана Димитрова, е обвинена в качеството си на извършител, за представяне на неверни сведения пред Държавен фонд „Земеделие“.

Обвинението към двамата е, че неправомерно са получили 380 хиляди лева от Европейски земеделски фонд за развитие на селските райони, за да изградят къща за гости.

До момента съдиите, които си направиха отвод са 10. Днес адвокатът на Александър Манолев обяви, че ще поиска нов отвод на съдията. Манолев пък увери, че в хода на процеса ще докаже невинността си.

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, напишете вашия коментар!
Моля, напишете името си тук