Внимание шофьори: затварят тръбата за Бургас в тунел „Траянови врата“ за почистване

Ограничението ще важи между 19:00 ч. на 12 май и 07:00 ч. на 13 май

0
144
Затвориха Траянови врата
Затвориха Траянови врата. Снимка: Георги Ангелов

На 12 май от 19:00 ч. до 07:00 ч. на 13 май ще се ограничи движението на всички автомобили в тръбата за Бургас на тунел „Траянови врата“ на АМ „Тракия“. Спирането на трафика през нощта ще е за почистване на стените на съоръжението и пътната настилка. Пътуващите към Бургас ще се пренасочват в тръбата за София, в която трафикът ще се осъществява двупосочно.

За да не се затруднява трафикът предвидените дейности ще се извършват през нощта, когато движението е по-малко.

Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите да спазват стриктно поставената пътна сигнализация и да карат внимателно, спазвайки дистанция. Да се движат със съобразена скорост и да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.

Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ – www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.

Присъединете се към нашия Телеграм

Магнитни бури на 10 май 2025: Какво ни очаква в събота?

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, напишете вашия коментар!
Моля, напишете името си тук