Внимание шофьори! Променят движението по АМ „Струма“ в Област Кюстендил

Това съобщиха от АПИ

0
213
АМ "Струма"
АМ "Струма". Снимка: АПИ

През следващата седмица – от 9 до 13 март, от 08:00 ч. до 17:00 ч. за обрушване на скатове и поставянето на мрежа за обезопасяването им временно ще се променя организацията на движение по участък от АМ „Струма“ в област Кюстендил. Дейностите ще се изпълняват в отсечката между 52-и и 54-и км поетапно в двете платна, като ще се ограничава навлизането в аварийната лента. Необходимо е водачите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост.

Агенция „Пътна инфраструктура“ /АПИ/ апелира шофьорите да пътуват внимателно, да следват стриктно поставената пътна сигнализация, да спазват дистанция и да не предприемат рискови изпреварвания, застрашаващи безопасността на останалите пътуващи.

Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка и зимното поддържане на републиканската мрежа от интернет страницата на АПИ – www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.

Присъединете се към нашия Телеграм 

Властите обясниха за американските самолети на летище „Васил Левски“

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, напишете вашия коментар!
Моля, напишете името си тук