Възрастен мъж е в критично състояние след тежко нападение с нож във Варна

По случая е образувано досъдебно производство

0
24
Нож
Нож. Снимка: Искра.бг

Възрастен мъж е бил наръган многократно при тежко нападение в Морската градина във Варна. По информация от близки на пострадалия престъплението е било извършено в подлеза между местността Акациите и Делфинариума.

След нападението извършителят е избягал в посока крайбрежната алея – района на Пикадили парк, уточняват очевидци.

Описание на нападателя

По данни, разпространени от близките на жертвата, нападателят е мъж с мургав външен вид, на възраст около 40–50 години, висок приблизително 1,70 м. Бил е облечен с шарена горница и тъмна долница, с не много къса коса, обратна захапка и татуировки.

Пострадалият е настанен за лечение и е с опасност за живота. Състоянието му остава тежко, като лекарите се борят за стабилизирането му.

Разследването е в ход

По случая е образувано досъдебно производство, потвърдиха от Апелативна прокуратура. Органите на реда издирват извършителя и проверяват всички сигнали и записи от камери в района.

Инцидентът разтревожи жителите на Варна, тъй като Морската градина е едно от най-посещаваните и символични места в града. Разследването продължава.

Присъединете се към нашия Телеграм

Неофициално за случая „Петрохан“: Всички проектили и гилзи са открити вътре в кемпера

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, напишете вашия коментар!
Моля, напишете името си тук