Служители на ДМА-Варна със сигнал до Искра.бг: Проблемите ни отново започнаха!

7
2570
ДМА-Варна
ДМА-Варна. Снимка: Facebook

„След известно затишие проблемите ни Дирекция „Морска администрация“ /ДМА/ във Варна отново започнаха!“

Така започва имейл до редакцията на Искра.бг от служители на институцията. Припомняме, че преди време те се свързаха с наши журналисти и им представиха сигнал, който са изпратили до транспортния министър Георги Гвоздейков и до три национални медии. В него се разкриваха действия на директора на варненската дирекция к.д.п. Валентин Енчев, които увреждат и уронват престижа й.

Чрез настоящото си писмо служителите искат да отправят чрез Искра.бг няколко въпроса към управляващите в лицето на министър Гвоздейков, изпълнителния директор на ДМА-Варна к.д.п. Валентин Енчев и зам.-министър Анна Натова, а именно:

  • Защо през последния месец един инспектор от отдел „Експлоатационна годност на пристанищата“ и един капитан, последният останал в отдел „Port State Control“ /“Държавен пристанищен контрол“/, са си подали молбите за напускане?
  • Защо ДМА-Варна остава без отдел „Port State Control“ /“Държавен пристанищен контрол“/?
  • Как е възможно без разрешението на инспектор от отдел „Port State Control“, кораб под руски регистър да влезе във Варненско пристанище?
  • Кой го е пуснал?
  • Въпреки многобройните сигнали през годините служителите се питат и докога ще продължава вербалната агресия от страна на к.д.п. Валентин Енчев?

7 Коментари

  1. Лошото в случая с този индивид е, че толкова добре е дресиран и удобен за корупционни схеми, че едва ли някой ще успее да го бутне в предвид всички нарушения които извършва!!!Няма такава държава!!!Корупция на най-високо ниво.

  2. Да, тоя Енчев е пълна гад. Има много потърпевши капитани от него. Тоя върти корупцията по акваторията на Варна. Има връзки и е поставен на много високи нива в Министерството и за жалост играе с Портних, защото са свързани с замърсяването на Варненските плажове и канала. А Портних е свързан дълбоко с полиция и прокуратура. Това е.

    • Да допълня за този Бачийски,че един такъв чвор, дето е тъп като дъно на шотландска гайда!!!

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, напишете вашия коментар!
Моля, напишете името си тук