Двама са пострадали при катастрофа с три автомобила в Кюстендилско, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.
Злополуката е възникнала вчера на пътя Кюстендил – София, в района на местността „Стражата“. 39-годишен водач на лек автомобил „Опел“ е загубил контрол и е ударил последователно „Ленд Роувър“, управляван от 59-годишен водач и „Фолксваген“, управляван от 46-годишен мъж.
Водачите и пътниците са закарани в кюстендилската болница – пътничка от „Опел“-а е с гръдна травма и счупен нос, водачът на „Фолксваген“-а е с порезна рана на главата. Останалите участници в произшествието са прегледани и освободени за домашно лечение.
Нанесени са материални щети на автомобилите. Досъдебно производство е образувано по случая, уведомена е прокуратурата.
Присъединете се към нашия Телеграм
Уикенд хороскоп: 13–14 септември под знака на Марс във Везни



