Героите на деня! Двама полицаи от Бургас помогнаха на родилка в задръстване

Благодарност от МВР и пожелания за здраво бебе

0
144
Полиция, патрулка
Полиция. Снимка: Искра.бг

Около 13:20 часа днес полицейски екип от сектор „Пътна полиция“ в състав автоконтрольори Христо В. Христов и Диян Тюлиев, обслужващи пътен инцидент с материални щети в участъка между кв. „Сарафово“ и Бургас, получават съобщение от дежурния център за това, че в задръстването има жена с родилни болки.

Своевременно откриват автомобила, с който е превозвана жената – „Фолксваген Пасат“, с бургаска регистрация, пътуващ от Поморие, като успяват да раздвижат задръстването и от пътен възел „Каблешково“ с включени звуков и светлинен сигнали екскортират автомобила до болница „Бургасмед“, където очакват родилката.

ОДМВР-Бургас благодари на всички водачи в задръстването от кв. „Сарафово“ до Бургас за показаната съпричастност към създадената ситуация и демонстрираната толерантност, като пожелава на младата жена безпрепятствено раждане, здраве и много късмет!

Присъединете се към нашия Телеграм

Момиченце се роди след полицейски ескорт през трафика в Бургас

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, напишете вашия коментар!
Моля, напишете името си тук