Анализатор за шофьора от тежката катастрофа в София: Неграмотен, но със скъпа кола и клипчета с пачки

В момента е в болница

0
2724
Шофьор от катастрофата в София
Шофьор от катастрофата в София. Снимка: Кристиян Шкварек, Facebook

„21-годишен римлянин, неграмотен, без образование, но със скъпа кола и клипчета с пачки. Купена книжка само преди няколко седмици, но вече натрупал 6 фиша. Кара със 170 км/час в града и буквално полита към автобуса, където убива човек и ранява няколко.“

Това коментира анализаторът Кристиян Шкварек във Facebook, където разпространи снимки на водача на автомобила, блъснал се в автобус в София. Той добавя:

„Не е бил дрогиран или пиян на момента, не е имало нужда от това. Просто е бил себе си – продукт на провалени родители, провалена общност, провалена държава, провален етнос, провалени институции, провалена култура, провалена среда, създали не просто отпадък, а вредител. Опасен, смъртоносен вредител, пръкнал се от среда на вредители.

За да отнеме живота на един от все по-малкото нормални, градивни хора в тази страна, докато вредителите, от всички етноси впрочем, се увеличават.

Превръщаме се в гето от клиповете на афроамериканските рапъри.“

Присъединете се към нашия Телеграм

Диана Русинова: ПТП в София е пореден шамар за държавата – институциите ги няма

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, напишете вашия коментар!
Моля, напишете името си тук