
Със заповед на областния управител на Бургас днес се извършва принудително изземване на язовир Ахелой – публична държавна собственост, от юридическо лице, което неправомерно е ползвало язовира без правно основание.
Междуведомствена комисия е на място и изпълнява разпорежданията по заповедта съгласно правомощията си, уточняват от пресцентъра на институцията.
Предстои по-късно днес да станат ясни подробности за казуса.
Присъединете се към нашия Телеграм
ОДМВР-Бургас с подробности за трагедията в Ахелой, при която дете се удави




