
42-годишна жена от село Добри дол, област Монтана, беше задържана в полицейски арест за срок до 24 часа, след като е установено, че шофира след употреба на алкохол. Това съобщиха от полицията.
Инцидентът е станал на 24 юни, в 00.07 часа, в района на бензиностанция в село Арчар, когато униформени спрели за проверка лек автомобил с видинска регистрация, управляван от жената, която е и негов собственик.
При тестване с дрегер пробата отчела 1,75 промила. Водачката отказала да даде проба за изследване в МБАЛ „Света Петка“.
Превозното средство е било иззето по надлежния ред с протокол за доброволно предаване. По случая е започнато разследване.
Присъединете се към нашия Телеграм

