Непълнолетен младеж е с фрактура на носа след побой край Сандански

Сигналът е подаден от ФСМП – Сандански, а по случая е образувано досъдебно производство

0
7
Побой
Снимка: Pixabay

Около 22:15 часа снощи в РУ-Сандански е постъпил сигнал от ФСМП-Сандански за непълнолетен младеж, който е пострадал след побой. Това съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Благоевград.

От работещите по случая полицейски служители е установено, че около 21:00 часа на същата дата в с. Поленица е възникнало спречкване между пет непълнолетни и едно малолетно лице, при което пострадалият младеж е получил фрактура на носните кости.

За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.

Присъединете се към нашия Телеграм

Шишков за казуса „Баба Алино“: Държавата не може да си позволи да събори незаконно строителство от такъв мащаб

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, напишете вашия коментар!
Моля, напишете името си тук