Интензивен дъжд, придружен със слаба градушка, падна над Лом малко след 17:00 часа. Валежът е продължил около 30 минути, съобщава общественото радио. Вследствие на дъжда има наводнени улици в ниската част на града.
От Община Лом обясниха, че служители от „Чистота“ оказват съдействие там, където е необходимо. Дъждът е бил примесен със слаба градушка с големината на грахово зърно.
По информация от общината няма нанесени поражения. В останалата част на област Монтана на места е превалял краткотраен дъжд, придружен с гръмотевици.
Присъединете се към нашия Телеграм
След сигнал на министър Шишков: Проверяват лот 4 на АМ „Хемус“ и обществени поръчки на АПИ

