
Тежко ПТП е станало на АМ „Тракия“ около 19:16 часа вчера, съобщиха днес от полицията.
Произшествието се е случило с товарен автомобил „Ивеко“. Зад волана е бил мъж на 62 години от Ямбол.
Камионът е излязъл от пътното платно и се е забил в мантинелата, след което се е преобърнал в аварийната лента.
Водачът е с диагноза „политравматизъм“ и е настанен за лечение в „Реанимацията“ на болницата в Ямбол, където лекарите се борят за живота му.
Присъединете се към нашия Телеграм
Външният ни министър с обяснение за „голото рамо“ и Киевско-Печорската лавра

