
Делян Добрев подаде заявление за прекратяване на правомощията му като депутат в 52-рото Народно събрание. Документът е входиран днес в деловодството на парламента.
Очаква се темата да бъде разгледана и гласувана от народните представители в пленарна зала през тази седмица.
Към момента предоставената информация не посочва мотиви за подаденото заявление.
Присъединете се към нашия Телеграм
Омбудсманът скочи срещу идеята помощта за отопление да се плаща на два транша




