Откриха 79‑годишен мъж от Вършец след мащабна полицейска акция

Възрастният мъж се изгубил с автомобила си по път за местността „Старите лозя“, открит е в добро състояние

0
2
Полиция
Полиция. Снимка: МВР

Възрастен мъж бе открит след мащабна акция, след като се изгубил с автомобила си, съобщиха от ОД на МВР. На 21 юни 79-годишният жител на Вършец напуснал дома си, заявявайки на близките си, че отива за гъби в местността „Старите лозя“.

След като не се прибрал в обичайното време, дъщеря му подала сигнал за изчезването. Започнали оперативно-издирвателни действия, като е поискано съдействие от Граничен полицейски участък‑Чипровци и Районно управление‑Монтана.

В издирването участвали около 15 служители, използвани били дрон и следово куче. След преглед на видеокамерите автомобилът бил засечен да се движи към софийските села.

Около 21:30 ч. полицаите открили колата в района на село Долна Бела речка, като зад волана бил издирваният мъж. Той обяснил, че се е изгубил по време на шофиране. В добро здравословно състояние е предаден на близките си.

Присъединете се към нашия Телеграм

Син преби 60-годишния си баща в Ловешко

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, напишете вашия коментар!
Моля, напишете името си тук