
Възрастен мъж бе открит след мащабна акция, след като се изгубил с автомобила си, съобщиха от ОД на МВР. На 21 юни 79-годишният жител на Вършец напуснал дома си, заявявайки на близките си, че отива за гъби в местността „Старите лозя“.
След като не се прибрал в обичайното време, дъщеря му подала сигнал за изчезването. Започнали оперативно-издирвателни действия, като е поискано съдействие от Граничен полицейски участък‑Чипровци и Районно управление‑Монтана.
В издирването участвали около 15 служители, използвани били дрон и следово куче. След преглед на видеокамерите автомобилът бил засечен да се движи към софийските села.
Около 21:30 ч. полицаите открили колата в района на село Долна Бела речка, като зад волана бил издирваният мъж. Той обяснил, че се е изгубил по време на шофиране. В добро здравословно състояние е предаден на близките си.
Присъединете се към нашия Телеграм

