Токов удар рани две момчета, качили се на товарен вагон в Стара Загора

Двамата 17-годишни са настанени в болница, образувано е досъдебно производство

0
63
Влак, вагон
Влак. Снимка: Искра.бг, Архив

Две 17-годишни момчета са пострадали при токов удар, след като се качили на товарен вагон край ЖП гарата в Стара Загора, съобщиха за „Фокус“ от ОДМВР-Стара Загора.

Сигналът за инцидента е получен на 19 юни в 21:15 часа в оперативната дежурна част на Второ РУ-Стара Загора. За случилото се е съобщило 17-годишно момче, според което двама негови приятели, също на по 17 години, се качили на покрива на товарен вагон, стоящ на коловоз в района на ЖП гара – Стара Загора, в близост до автомивка.

При отваряне на капандурата на вагона се получил токов удар, от който двете момчета са пострадали. Те са настанени в болница. Местопроизшествието е посетено от полицейски екип.

По случая е образувано досъдебно производство под надзора на Районна прокуратура – Стара Загора. Разследването трябва да изясни всички обстоятелства около инцидента.

Присъединете се към нашия Телеграм

Пеканов: 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, напишете вашия коментар!
Моля, напишете името си тук