Тежка катастрофа край Бургас! Загинали са двама от Маринка

Жена е в тежко състояние

0
1295
Патрулен автомобил, полиция
Патрулен автомобил. Снимка: Архив

Тежък пътен инцидент с две жертви е възникнал днес около 17:16 ч. на пътната отсечка между пътен възел „Крайморие“ и с. Маринка, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Бургас.

Според първоначалните данни при произшествието 41-годишен мъж от Маринка е управлявал лек автомобил „БМВ 318“ в посока селото, когато е навлязъл в лентата за насрещно движение и се е блъснал челно във „Фолксваген Туарег“, шофиран от 32-годишна бургазлийка.

В резултат на катастрофата на място са починали водачът на „БМВ“-то и неговият 52-годишният му спътник /също от с. Маринка/, пътуващ на предната дясна седалка.
Водачката на „Туарега“ е откарана в болница „Сърце и мозък“ в съзнание, но в недобро общо състояние. Пътят е затворен в двете посоки, движението е пренасочено през к-с „Меден Рудник“.

Присъединете се към нашия Телеграм

Броят на активните потребители на еЗдраве се е увеличил 3 пъти за последната година

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, напишете вашия коментар!
Моля, напишете името си тук