
Лек автомобил и мотор се удариха на кръстовището пред УНСС в София. При инцидента 52-годишен моторист е пострадал тежко и е откаран за лечение във Военномедицинска академия /ВМА/. Катастрофата доведе до сериозни затруднения в движението в района.
Сигналът е подаден следобед
От Спешна помощ потвърдиха за „NOVA“, че сигналът за пътнотранспортното произшествие на ул. „8 декември“ е получен в 16:05 часа. Незабавно е изпратен екип от „Младост“, който е пристигнал на място за няколко минути.
Вследствие на сблъсъка мотористът е получил политравма. След оказване на първа помощ на място той е транспортиран във ВМА за последващо лечение.
Затруднено движение и спрян градски транспорт
Заради катастрофата движението в района беше затруднено, като временно бяха спрени и автобусите на градския транспорт, преминаващи през кръстовището пред университета.
Причините за инцидента се изясняват.
Присъединете се към нашия Телеграм




