Държавните служители поемат личните си осигуровки от 2026 г. с компенсация на доходите
Само ден след обсъждането в Националния съвет за тристранно сътрудничество, Министерството на финансите официално обяви, че държавните служители ще започнат да заплащат сами личните си осигурителни вноски. Мярката е част от проект, представен от финансовия министър и вицепремиер Гълъб Донев, който описва механизма за въвеждане на новия модел. Промените в осигурителния режим за 2026 и … Продължете с четенето на Държавните служители поемат личните си осигуровки от 2026 г. с компенсация на доходите
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите