Транспортираха с медицинския хеликоптер 49-годишната жена, тежко ранена при катастрофата край Ямбол

В УМБАЛ „Свети Георги“ – Пловдив е транспортирана с медицински хеликоптер от Ямбол 49-годишна жена, пострадала при тежката катастрофа на АМ „Тракия“ вчера. Пациентката е в изключително тежко общо състояние, с опасност за живота и с тежка политравма. След пристигането си в УМБАЛ „Свети Георги “ тя е настанена в Клиниката по анестезиология и интензивно … Продължете с четенето на Транспортираха с медицинския хеликоптер 49-годишната жена, тежко ранена при катастрофата край Ямбол