Синдикати предупредиха за социално напрежение в комплекс „Марица изток“

КНСБ при ТЕЦ „Марица изток 2“ предупреди за зараждащо се социално напрежение в комплекс „Марица изток“. Позицията е публикувана във Facebook и е озаглавена като „Нота за зараждащо се социално напрежение“. От синдикалната организация заявяват, че винаги са разчитали на диалог с властта, основан на аргументирани позиции, експертни анализи и стратегии, но посочват, че в миналото … Продължете с четенето на Синдикати предупредиха за социално напрежение в комплекс „Марица изток“