Завършването на Втория градски ринг на София чрез изграждането на пробива на бул. „Пенчо Славейков“ от УМБАЛСМ „Пирогов“ до бул. „Сливница“ най-вероятно няма да бъде реализирано и в рамките на настоящия мандат. Това заяви общинският съветник в Столичния общински съвет Симеон Ставрев в публикация във Facebook. По думите му основната пречка пред изпълнението на проекта … Продължете с четенето на Симеон Ставрев: Завършването на Втория градски ринг на София вероятно няма да се случи и в този мандат
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите