Сдружение за фалшивото масло: КЗК свърши това, което други институции отказваха да направят с години
Случаят с предлагането на продукт, представян като масло, който според официалните констатации е съдържал предимно немлечни мазнини, е поредното доказателство, че проблемът никога не е бил в липсата на сигнали, а в липсата на навременна институционална реакция. По този конкретен казус Сдружение „За достъпна и качествена храна“ е сезирало поне три пъти Комисията за защита … Продължете с четенето на Сдружение за фалшивото масло: КЗК свърши това, което други институции отказваха да направят с години
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите